Impresariat 

Norbert Bieńkowski Konferansjer na event

Norbert Bieńkowski – dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny. Pasjonat motoryzacji. Profesjonalny wędkarz i narciarz (w zależności od pory roku). Śpiewa w zespole JOŁ. Gospodarz codziennego programu porannego „Pierwsza Zmiana” w radiu VOX FM (w godzinach 6:00 – 9:00). Prowadzący programy telewizyjne tkj: „Bestlista”, „Co tam?” czy „Lista 1.0” w VOX Music TV. Współpracuje także z telewizją POLO TV, gdzie prowadzi takie programy jak „Imprezuj z nami”, „Norbert na weekend” i na żywo współprowadzi festiwale muzyczne. Wcześniej związany z innymi stacjami radiowymi, jako reporter i prezenter w radiu Kolor, prezenter radia WAWA i gospodarz porannego programu w radiu Plus. Pracował też w redakcji internetowej Radia Eska, gdzie redagował teksty a także przeprowadzał wywiady z gwiazdami. Swoją pasję do motoryzacji przelewał na papier do magazynu dla mężczyzn „Workout”. Doświadczony konferansjer. Na swoim koncie ma wiele imprez plenerowych, festiwali muzycznych i imprez firmowych. Zawsze elegancki i świetnie przygotowany.

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej to jedna z największych orkiestr symfonicznych w Polsce! Ponad 70’ciu muzyków występuje pod przewodnictwem Maestro Przemysława Pasternaka od 2011 roku i jako pierwsza w Polsce zajmuje się utworami największych światowych dzieł kinematografii. W przeciągu tych kilku lat towarzyszyła na scenie taki Artystom jak : Andrea Boccielli, Alessandro Safina, 2Cellos, Beata Kozidrak, Kayah, Urszula, Kuba Badach , Krzysztof Cugowski, Andrzej Piaseczny i wielu innych zarówno polskich i świtowych sław. Od początku istnienia co roku realizuje ponad 50 dużych projektów, dokonała ponad 500 aranżacji utworów muzycznych, a na swoich koncertach zgromadziła ponad milion widzów.
Od wieków muzyka instrumentalna w wykonaniu zespołu artystów to kunszt najwyższej rangi, goszczący na salonach królewskich i stolicach kultury na całym świecie.

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej
Polska Orkiestra Muzyki Filmowej Chilli Production

Orkiestra Symfoniczna to klasyka sztuki misternie tworzona przez artystów rozpoczynając od kompozycji, aranżacji, a finalnie wiernie zagrana przez muzyków pod przewodnictwem mistrza. Muzyka symfoniczna często była traktowana jako elegancki zamknięty świat, niemniej od kilku lat wraca do grona najbardziej rozchwytywanych smaczków rozrywki.
Najwięksi wokaliści sięgają po pomoc orkiestry. Film i koncerty w dzisiejszej dobie opierają się przede wszystkim właśnie na orkiestrach symfonicznych.
Wszelkie areny w największych miastach w tym, Polski najwyższą sprzedaż odnotowują przy plakatach ze słowem „SYMFONICZNIE”!

Ranga artystyczna orkiestry symfonicznej przeżywa swój należny poklask, którego częścią mogą być również Państwo organizując występ Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej pod batutą Maestro Przemysława Pasternaka
Pragniemy przedstawić Państwu kilka możliwych scenariuszy występu P.O.M.F możliwych do zrealizowania jako osobne wydarzenie lub jako np: jeden z finałowych występów podczas organizowanych przez Państwa już zaplanowanych imprez.

 

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej Chilli Production 2

Oferujemy występ orkiestry w pakiecie ze znanymi artystami solistami oraz techniką estradową spełniającą rider techniczny orkiestry w następujących 3 dostępnych programach:

MUZYKA FILMOWA
Program stworzony nie tylko dla miłośników kina oraz najpopularniejszych utworów muzyki filmowej z całego świata. To muzyczna wycieczka do Hollywood na pokładzie Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej. Program obejmuje muzykę z filmów m.in. takich jak : Titanic, Dirty Dancing, Gwiezdne Wojny, Gladiator, Robin Hood, Incepcja i wiele innych.

ROCK SYMPHONY
Największe hity światowej sceny rockowej. Podczas tego koncertu publiczność przeniesiemy na scenę z Freddiem Mercury, Bon Jovi, Scorpions, Europe. Mocna odsłona rockowego brzmienia w zupełnie nowych aranżacjach symfonicznych.

SYMPHONY FOR LOVE
W tym programie przeniesiemy publiczność w romantyczne chwile. Przedstawimy najpiękniejsze utwory romantyczne, które w tym muzycznym spektaklu zostaną wyśpiewane najpiękniejszymi głosami chwytającymi za serce zakochanych.

Podarujmy uczestnikom koncertu muzyczną podróż z udziałem orkiestry na najwyższym światowym poziomie.

Po szczegóły współpracy zapraszamy do kontaktu z naszym impresariatem

Zamów niezobowiązujący kontakt