NASZE Wydarzenia

Nowy wymiar eventów!

Więcej

Koncerty, Eventy, Wydarzenia

Chilli Production to zespół pasjonatów, którzy są specjalistami w organizowaniu wydarzeń i koncertów. Każda osoba z zespołu posiada wieloletnie doświadczenie w pracy przy organizacji wydarzeń.
Tworzymy zarówno na zlecenie jak i autorskie projekty. Oferujemy kompleksową obsługę wydarzeń od logistyki, poprzez produkcję aż do promocji wydarzenia. W autorskich projektach stosujmy niestandardowe rozwiązania i ciekawe połączenia. Nie chcemy nadążać za obowiązującymi trendami my chcemy być ich kreatorem.

Aktualne Wydarzenia

Na wszystkie nasze wydarzenia prowadzimy sprzedaż biletów grupowych.
W przypadku zainteresowania zakupem biletów powyżej 10 szt zapraszamy do kontaktu.

Bilety grupowe / rezerwacje:

516 893 267

bilety@chilliproduction.pl

Kup Bilet!

Walentynkowy Koncert Muzyki Filmowej i Rozrywkowej

Tarnów

Cena już od 60 zł

Tarnów dla dwojga!

Cena już od 105 zł

The Best Of z Gwiazdami

Koszalin

Cena już od 69 zł

Elbląg

Cena już od 89 zł

Kalisz

Cena już od 59 zł

Wielki Koncert Muzyki Serialowej i Filmowej 

Katowice

Cena już od 79 zł

Rzeszów

Cena już od 89 zł

Imprezy, koncerty, inne…

Muzyka rozrywkowa

Projekty realizowane przez zespół Chilli to z jednej strony zachwycające show muzyczne, które rozgrzewa niczym chili, a z drugiej wydarzenia, które pozwalają na totalny chill i oderwanie codziennych spraw. Wiemy jak to się robi i robimy to co czujemy. Tworzymy wydarzenia z ludźmi i dla ludzi. Niezapomniane chwile – na tym zależy nam najbardziej. Muzyka na naszych koncertach ma porywać, wzbudzać pozytywne emocje i dawać chwilę wytchnienia. Jazz, rock, pop, dance – bez względu na gatunek muzyczny jaki wykorzystujemy staramy się po prostu bawić i zachwycać. Stawiamy na dobrą rozrywkę, doskonałą organizację, niezapomniane wspomnienia i dobrych artystów. Nasze projekty relaksują, bawią, wzruszają lub porywają do tańca. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Muzyka klasyczna

Muzyka klasyczna w naszej wykonaniu jest piękna ale nie zawsze musi być poważna. Tworząc nie boimy się nowych zachwycających połączeń, współczesnych aranżacji i efektów muzycznych. Współpracujemy z najlepszym orkiestrami i największymi chórami. Łączymy klasycznych wirtuozów i współczesnych artystów. Projektując wydarzenie zawsze stawiamy na widza. Tworzymy wydarzenia, które łamią konwenanse i przekraczają muzyczne granice. Muzyka w naszych projektach ma zachwycać i bawić, angażować emocje widza i wychodzić poza narzucone ramy.