NASZE Wydarzenia

Nowy wymiar eventów!

Więcej

Koncerty, Eventy, Wydarzenia

Chilli Production to zespół pasjonatów, którzy są specjalistami w organizowaniu wydarzeń i koncertów. Każda osoba z zespołu posiada wieloletnie doświadczenie w pracy przy organizacji wydarzeń.
Tworzymy zarówno na zlecenie jak i autorskie projekty. Oferujemy kompleksową obsługę wydarzeń od logistyki, poprzez produkcję aż do promocji wydarzenia. W autorskich projektach stosujmy niestandardowe rozwiązania i ciekawe połączenia. Nie chcemy nadążać za obowiązującymi trendami my chcemy być ich kreatorem.

Informacje o wydarzeniach

Walentynkowy Koncert Muzyki Filmowej i Rozrywkowej

Dziękujemy wszystkim za udział! Już wkrótce kilka zdjęć z wydarzenia znajdziecie na naszej stronie!

Wielki Koncert Muzyki Serialowej i Filmowej 

Szanowni Państwo,
Informujemy, iż z przyczyn niezależnych od Organizatora, Wielki Koncert Muzyki Serialowej  w dniu 16.04 w Katowicach oraz realizowany w dniu 23.05 w Rzeszowie, zostają odwołane. 
Zgodnie z regulaminem gwarantujemy zwrot kosztów zakupu biletów. W tym celu prosimy o kontakt z bileterią, w której dokonali Państwo zakupu, bądź udanie się do punktu stacjonarnego, w którym dokonano transakcji. 
Przepraszamy za niedogodności z tym związane i z góry dziękujemy za okazaną wyrozumiałość.
Zespół Chilli Production.

The Best Of z Gwiazdami

Z przyczyn niezależnych od organizatora, koncerty The Best of z Gwiazdami zostały odwołane. Osoby, które zakupiły bilety prosimy o kontakt z bileterią ws. zwrotu kosztów zakupu biletów.

Imprezy, koncerty, inne…

Muzyka rozrywkowa

Projekty realizowane przez zespół Chilli to z jednej strony zachwycające show muzyczne, które rozgrzewa niczym chili, a z drugiej wydarzenia, które pozwalają na totalny chill i oderwanie codziennych spraw. Wiemy jak to się robi i robimy to co czujemy. Tworzymy wydarzenia z ludźmi i dla ludzi. Niezapomniane chwile – na tym zależy nam najbardziej. Muzyka na naszych koncertach ma porywać, wzbudzać pozytywne emocje i dawać chwilę wytchnienia. Jazz, rock, pop, dance – bez względu na gatunek muzyczny jaki wykorzystujemy staramy się po prostu bawić i zachwycać. Stawiamy na dobrą rozrywkę, doskonałą organizację, niezapomniane wspomnienia i dobrych artystów. Nasze projekty relaksują, bawią, wzruszają lub porywają do tańca. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Muzyka klasyczna

Muzyka klasyczna w naszej wykonaniu jest piękna ale nie zawsze musi być poważna. Tworząc nie boimy się nowych zachwycających połączeń, współczesnych aranżacji i efektów muzycznych. Współpracujemy z najlepszym orkiestrami i największymi chórami. Łączymy klasycznych wirtuozów i współczesnych artystów. Projektując wydarzenie zawsze stawiamy na widza. Tworzymy wydarzenia, które łamią konwenanse i przekraczają muzyczne granice. Muzyka w naszych projektach ma zachwycać i bawić, angażować emocje widza i wychodzić poza narzucone ramy.