O nas

Agencja Eventowa Chilli Production to wszechstronna firma zajmująca się kreowaniem i kompleksowym organizowaniem eventów. Inicjatorem marki jest Krzysztof Świętek – doświadczony event manager oraz wieloletni producent wykonawczy wielu telewizyjnych koncertów plenerowych.

Team Agencji tworzą osoby związane z branżą od kilkunastu lat. Działamy zupełnie jak chilli w potrawach – uczestnicy organizowanych przez nas imprez, mają wypieki na twarzy, które powiększają się wraz z trwaniem wydarzenia. Kompilując każde z organizowanych wydarzeń, dodajemy do niego szczyptę ostrości chilli, dbając, by była pełna niespodzianek.

Czerwień, którą widać w naszym logotypie, to barwa pełna energii, symbolizująca siły życiowe. Jednocześnie ma ona tyle odcieni, ile oblicz mają organizowane przez nas eventy – od ogólnodostępnych, przeznaczonych dla masowej publiczności do zamkniętych, prestiżowych wydarzeń, w których uczestniczą tylko wyselekcjonowani goście.

Zorganizujemy niezapomniane wydarzenie, które na długo zapadnie w pamięci uczestników. Zadbamy o wszystkie detale – niezależnie od tego, czy będzie to mały, zamknięty event na kilkadziesiąt osób, czy spektakularna impreza masowa transmitowana na żywo w mediach. W naszej pracy dbamy o to, by organizacja wydarzeń była dla nas ciągłą przygodą – rozwijamy się, szkolimy, aktywnie uczestniczymy w branżowych targach. Wszystko po to, by móc zaoferować naszym klientom usługę na absolutnie najwyższym poziomie. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi – z pewnością nie raz zaskoczymy uczestników eventu, który będziemy organizować we współpracy z Tobą!

Nasi specjaliści pracują w branży od kilkunastu lat. W tym czasie zgromadziliśmy wokół siebie sprawdzonych i twórczych kreatorów, niezawodny zespół techniczny, wybitnych konferansjerów, doskonałe firmy cateringowe, najlepsze restauracje i kluby muzyczne, a także wiele sław znanych z pierwszych stron gazet. Dzięki temu Twoim wydarzeniem zajmiemy się kompleksowo – od „a” do „z”. Będziesz mógł spać spokojnie.

Nasza firma zrodziła się z pasji – delektujemy się każdym spotkaniem z inspirującymi osobami i każdym z etapów organizacji eventu. Wystarczy, że powiesz nam, jakie wydarzenie pragniesz zorganizować i dla kogo. Nie musisz mieć skonkretyzowanego pomysłu – o to zadbamy my, dostosowując scenariusz oraz miejsce wydarzenia do grupy docelowej.
Chilli Production – z nami wykreujesz każdy event!

Krzysztof Świętek

Od 16 lat związany jestem z branżą event-marketingową. Przez wiele lat jako event manager, a później dyrektor ds. projektów specjalnych w agencji World Media Sp. z o.o. zajmowałem się kompleksową obsługą czołowych klientów firmy.

Pozwoliło mi to zdobyć wiele cennych w tej dziedzinie marketingu umiejętności, m.in. zarządzania zespołami projektowymi, wielozadaniowości, kreatywności oraz dostosowywania się do każdej sytuacji.

Od 2010 roku prowadzę własną działalność obsługując w kompleksowy sposób wiele firm (m.in: Mary Kay Cosmetics Polska Sp. z o.o., Pako Lorente Sp. z o.o.), jak również świadcząc usługi jako freelancer i event consultant.

Byłem odpowiedzialny za organizację wielu koncertów telewizyjnych dla Stars of Poland Sp. z o.o. – firmy realizującej produkcje głównie dla Telewizji Polsat Sp. z o.o. i TVP S.A.

W tym czasie wyprodukowałem m.in. następujące wydarzenia telewizyjne:

  • Disco Pod Gwiazdami dla TV Polsat – w latach 2014-2017 (wydarzenia w Płocku, Zielonej Górze i Stężycy),
  • Top Łódź Festiwal dla TV Polsat – w latach 2015-2016 (Łódź),
  • Festiwal Weselnych Przebojów dla TV Polsat – w latach 2017-2018 (Mrągowo),
  • Widowisko „Przygotuj się na miłość” dla TVP 2 – w 2015 r. (Poznań).

Dobierając team organizacyjny współpracuję wyłącznie z najlepszymi i doświadczonymi osobami z branży event-marketingowej, co wpływa na ostateczny sukces wielu imprez zorganizowanych przeze mnie na przestrzeni lat i zaufanie stałych klientów.

Kilkanaście lat mojej pracy w branży eventowej zaowocowało przede wszystkim ogromnym doświadczeniem, które zdobyłem współpracując z topowymi polskimi i światowymi markami. Doskonale poznałem realia, jakie funkcjonują w polskim show businessie. Wszystko dzięki empirycznemu poznaniu – własnemu doświadczeniu, zdobywanemu zarówno przy organizacji dużych, prestiżowych eventów, jak i znacznie mniejszych, zamkniętych imprez.

Lata, w których zdobywałem doświadczenie, zaowocowały również skrystalizowaniem sprawdzonego teamu ludzi, z którymi jestem w stanie zorganizować eventy o różnej skali. To także kilka tysięcy godzin trudnych negocjacji, dzięki którym mogę zaoferować konkurencyjną ofertę cenową produkowanych wydarzeń. Wypracowałem bogatą bazę kontaktów do popularnych i znanych osób, które mogą być gościem Twojej imprezy, poprowadzić ją jako konferansjer czy być prelegentem podczas szkolenia, konferencji czy kongresu.

Doświadczenie, zdobyte podczas kariery zawodowej, owocnej w bardzo interesujące, kreatywne projekty, chcę kontynuować/rozwijać tworząc własną markę – Chilli Production. W swojej pracy szczególnie lubię moment realizacji wydarzenia, w którym najważniejsza jest kreacja i komunikacja pomiędzy zespołami pracowników. Największą radość sprawia mi jednak efekt końcowy – perfekcyjnie zorganizowany event oraz satysfakcja klienta.

Kompetencje

Nie ma ograniczeń…
Joe Vitale w jednym ze swoich bestsellerów pisze:
„Jedyne ograniczenie to te, które narzuca Ci Twój umysł.
[…] Wszystko jest możliwe.”

Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta. Jeśli masz swój pomysł – przedstaw go nam! Nie masz pojęcia, jak wygląda organizacja eventu, w jakim stylu ma być zaaranżowana impreza? Zostaw nam zaprojektowanie niezapomnianego wydarzenia – zajmiemy się nim, dbając o najmniejsze szczegóły.

Do zadania podejdziemy kompleksowo – wychodząc od kreatywnego planowania, przez realizację i podsumowanie. Będziesz z nami na każdym etapie działania, mając wpływ na kształt całości. Uważnie słuchamy wszystkich uwag, proponujemy interesujące, niesztampowe rozwiązania, dbając o to, by każda z imprez była niepowtarzalna i na długo zapadła w pamięci Twoich gości i uczestników eventu.

Indywidualnie podchodzimy do każdego projektu, nie boimy się wyzwań, nie akceptujemy ograniczeń. Wieloletnie doświadczenie w organizacji eventów pokazało nam, że nie ma gotowych scenariuszy – każdy z nich, niezależnie od stopnia skomplikowania, oznacza nowe wyzwania i wiele nieprzewidzianych sytuacji. Nie musisz się o nic martwić – bezbłędnie je opanujemy, a Ty będziesz cieszyć się towarzystwem zaproszonych gości.

Zamów niezobowiązujący kontakt