Produkcja TV

Materiał video w postaci teledysku, spotu reklamowego, programu telewizyjnego (itp.) jest najbardziej angażującym przekazem marketingowym – działa na zmysł słuchu i wzroku. Pozwala tworzyć bardzo emocjonalny przekaz, który w szybki sposób dociera do masowego odbiorcy – służy nie tylko przekazywaniu informacji, ale i promowaniu marek, zespołów muzycznych, tworzeniu silnego przekazu, który znacznie wzmacnia wizerunek produktu, marki czy firmy.

Pomimo ciągłego rozwoju serwisów społecznościowych oraz Internetu, telewizja wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Wysoka specjalizacja programów telewizyjnych przyciąga do szklanego ekranu pasjonatów konkretnych stylów muzycznych, osoby posiadające specyficzne hobby czy zainteresowania.

W naszej ofercie znajdziesz:

 • realizację TV live,
 • dokumentację filmową i fotograficzną z wydarzenia,
 • produkcję:
  o teledysków,
  o spotów reklamowych,
  o filmów szkoleniowych.

Każdą z powyższych usług zrealizujemy współpracując z najlepszymi fachowcami w branży. Korzystamy z wysokiej jakości sprzętu rejestrującego i najlepszych studiów.

Dzięki zaangażowaniu naszej firmy do produkcji TV zyskasz szereg korzyści:

 • dużą rozpoznawalność firmy w krótkim czasie,
 • zwiększenie liczby odbiorców komunikatów, które ślesz w eter,
 • ugruntowanie pozytywnego wizerunku marki/firmy,
 • wykreowanie nowych potrzeb odbiorców.

Możesz nam zlecić produkcję z rozmachem lub mały reportaż – nie ma to znaczenia – do każdego zlecenia podejdziemy z dbałością o najdrobniejszy szczegół i Twój komfort. Współpracując z nami otrzymasz kompleksową usługę z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań – obserwujemy rozwój branży telewizyjnej, by szybko reagować na pojawiające się w niej zmiany.

Przygotujemy wszystkie niezbędne komponenty:

 • scenariusz – zawrzemy w nim punkt po punkcie, jak będzie się rozwijała narracja w Twoim filmie,
 • storyboard – ta seria obrazków zaprezentuje Ci, w jaki sposób zostanie zrealizowany film, jest to wizualna prezentacja scenariusza,
 • reżyseria i realizacja zdjęć – wynajmiemy plan zdjęciowy, zaangażujemy aktorów, reżysera, scenografa i wszystkie osoby niezbędne do realizacji produkcji TV,
 • postprodukcję z kompozycją i szatą graficzną – zadbamy o profesjonalny montaż video oraz o to, by produkcja miała odpowiednią szatę graficzną.

O wszystkie komponenty idealnej produkcji TV zadbamy w kooperacji z najlepszymi osobami z branży. Zaufały nam największe brandy telewizyjne w Polsce. Zapraszamy do współpracy – z pewnością się nie zawiedziesz!

Spot reklamowy

Radio i telewizja to bardzo mocno przyciągające uwagę media, towarzyszące nam na co dzień. Dają kapitalną możliwość dotarcia do ogromnych mas odbiorców! Szczególnie, gdy nasz spot reklamowy będzie odtwarzany w godzinach szczytu. Warto zainwestować w ekipę realizującą materiał reklamowy – nie jest łatwo wybić się wśród licznych reklam.

Specjaliści, z którymi współpracuje nasza firma, dokładnie poznają potrzeby Twojej marki, przeanalizują dotychczasowe sposoby jej promocji i przygotują interesujący przekaz. Świetnie zrealizowany materiał będzie budził emocje i na długo zapadnie w pamięci osób, które go usłyszą bądź obejrzą. Ponieważ trwa on zazwyczaj kilkadziesiąt sekund, musi być odpowiednio skonstruowany, by od razu trafiać w punkt.

Rozwiń ...

Budowanie spotu reklamowego to niełatwe zadanie. Liczy się przede wszystkim pomysł – ma być angażujący, a jednocześnie prosty w przekazie. Współcześni scenarzyści nie boją się poruszania budzących kontrowersję tematów czy budowania narracji w sposób humorystyczny. Najciekawsze reklamy telewizyjne i radiowe to świetnie opowiedziana, krótka, lecz intrygująca historia.

Nasze realizacje opieramy na interesujących, oryginalnych i niepowtarzalnych opowieściach. Zajmiemy się wszystkim – rozmowami z kreatywnymi storyboardzistami, choreografami oraz całą produkcją i postprodukcją Twojego wyjątkowego spotu reklamowego – niezależnie, czy będzie to produkcja audio czy video. A może obie?

Realizacje TV life

Transmisje live to obecnie najskuteczniejszy sposób dotarcia do odbiorców naszej oferty i wydarzenia, które organizujemy. Przygotujemy dla Ciebie transmisję live na Facebook’u, Youtube, Instagramie. Zadbamy także o wysokiej jakości streaming na inne popularne platformy. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami w branży skutecznie dotrzemy do nowych odbiorców Twoich usług i wydarzeń.

Spopularyzowanie transmisji live przez najbardziej znane na świecie portale społecznościowe – Facebook oraz Youtube – spowodowało, że ta forma marketingu przeżywa obecnie rozkwit i punkt kulminacyjny popularności. Ma praktycznie nieograniczone możliwości zastosowania – podczas realizacji TV live można promować produkty i usługi firm, prowadzić szkolenie on-line (webinar), promować wydarzenia czy wręcz transmitować na żywo eventy różnego typu (koncerty, warsztaty, szkolenia, konferencje prasowe, itp.).

Rozwiń ...

Zastanawiasz się, jakie atuty ma ten sposób komunikacji z odbiorcami twoich produktów, usług czy eventu? Pierwszym są bardzo duże zasięgi transmisji live – na wspomnianych portalach społecznościowych otrzymują powiadomienie o niej praktycznie wszystkie osoby, które obserwują Twój profil (na Instagramie), subskrybują Twój kanał (na Youtube) albo lubią Twoją stronę (na Facebooku), niezależnie od tego, w jakim miejscu na świecie się znajdują. Co ważne, taki efekt uzyskujesz nie płacąc dodatkowych pieniędzy za reklamę.

Produkcja teledysków

Jeśli jesteś wykonawcą muzycznym i szukasz firmy, która zobrazuje Twoją piosenkę w formie teledysku – doskonale trafiłeś. Stworzymy porywającą fabułę oraz nakręcimy kreatywne video – niezależnie od tego, czy jesteś artystą pop, disco polo, czy może poruszasz się w bardziej  niszowych klimatach dźwiękowych. Możesz nam przedstawić swój pomysł na realizację. Jeśli nie masz pojęcia, w jaki sposób zrealizować fabułę video – nie martw się, przygotujemy propozycję specjalnie dla Ciebie! W końcu pracujesz z ekspertami.

Rozwiń ...

Prześlij nam tekst piosenki oraz jej gotowy muzyczny zapis. My zajmiemy się pozostałymi sprawami. Nakreślimy Ci nasz pomysł, zorganizujemy casting na odtwórców głównych ról, zaplanujemy produkcję teledysku z najdrobniejszymi szczegółami. Wszystko w stałym kontakcie z Tobą. Przygotujemy niezbędne storyboardy i scenariusz. Zatrudnimy cały sztab ludzi, który zadba o najwyższą jakość wykonania produkcji video. Znajdziemy także idealną przestrzeń do realizacji zdjęć. A na samym końcu wykonamy postprodukcję – zadbamy o odpowiednią jakość dźwięku, dostosujemy kolor obrazu do charakteru piosenki i wykonamy montaż.

Pamiętaj o tym, że nawet najpiękniejszy utwór muzyczny, bez odpowiedniego obrazu wizualnego nie przebije się do świadomości większej grupy odbiorców. Dobrze zrealizowany teledysk podbije emocje i będzie świetnym dopełnieniem Twojego utworu – zadbamy o to, by idealnie pasował do charakteru i klimatu piosenki. Jeśli masz już zarys pomysłu na video, pomożemy Ci w jego urzeczywistnieniu!

Film szkoleniowy

Wysoka dostępność szybkiego Internetu znacznie poszerzyła możliwości firm szkoleniowych – obecnie wiele z nich sprzedaje swoje usługi on-line.  Stąd duża popularność kanałów video oraz wszelkiego rodzaju filmów szkoleniowych. Jeśli szukasz firmy, która wyprodukuje dla Ciebie profesjonalne video, w którym podzielisz się swoją wiedzą i doświadczeniem – dobrze trafiłeś.

Rozwiń ...

Realizacja dobrego materiału szkoleniowego w formie filmu zajmuje dużo czasu. W tym przypadku należy bardzo precyzyjnie zaplanować krok po kroku całą produkcję. Pierwszy z nich to preprodukcja – w jej czasie określimy Twoje cele, ustalimy, co musi się znaleźć w filmie edukacyjnym, przygotujemy scenariusz, storybordy i ustalimy priorytety. Później padnie pierwszy klaps i tym sposobem przejdziemy do produkcji. Na samym końcu jest postprodukcja – na jej etapie zadbamy o dobry montaż filmu szkoleniowego, stworzymy i dodamy do niego muzykę, poprawimy dźwięk czy kolory obrazu.

Edukacyjne video nie musi być elementem większego szkolenia – może być częścią strategii promocji firmy oraz ważnym ogniwem personal brandingu, na który powinna zwrócić uwagę każda osoba, która chce tworzyć własną markę osobistą.  Dzięki filmowi edukacyjnemu z powodzeniem trafisz do pracowników oraz współpracowników Twojego brandu, szybko podniesiesz ich kwalifikacje. Dobrze zrealizowane video, nawet nagrane podczas prowadzonego szkolenia, pozwoli Ci zaoszczędzić czas – wystarczy, że prześlesz je nowym pracownikom albo klientom firmy.

DOKUMENTACJE FILMOWE I FOTOGRAFICZNE

Organizujesz wyjątkowy event i chcesz, by zostało po nim coś więcej niż tylko zadowoleni uczestnicy i medialne relacje? Nasz fotograf stworzy dla Ciebie i Twoich gości profesjonalną dokumentację fotograficzną, zaś zespół operatorów zadba o emocjonujące video relacjonujące przebieg wydarzenia. Niezależnie od tego, jaki charakter ma event – rozrywkowy, biznesowy czy może jest to zamknięta uroczystość w gronie najbliższych osób.

Rozwiń ...

Współpracujemy z najlepszymi fotografami w branży – legitymującymi się bogatym doświadczeniem w realizacji zdjęć podczas różnych uroczystości. Dobierzemy fotografa, który w najlepszy sposób odda charakter Twojego  eventu. Ustalimy z Tobą, na jakich ujęciach najbardziej Ci zależy. Chcesz mieć widok na wydarzenie z drona? Żaden problem! Otrzymasz zdjęcia w kilku formatach – będą doskonałe do promowania Twojej firmy w Internecie, prasie czy na billboardach. Przygotujemy także atrakcyjną fotoksiążkę albo kolaż zdjęć na ścianę firmy.

Kreatywne video stanowi oryginalną pamiątkę po evencie, niezależnie od typu uroczystości, którą organizujesz. Nasi doskonali kamerzyści i montażyści uchwycą detale uroczystości, jej charakter i klimat, a Ty będziesz cieszył się pamiątką przez długie lata. Samodzielnie wybierzesz momenty, które mają być uwiecznione w filmie – otrzymasz zarówno krótki, teledyskowy materiał, jak i dłuższą relację. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń oraz Twojego budżetu.

Zamów niezobowiązujący kontakt