The Best of z Gwiazdami

O koncercie

Te koncerty zagwarantują niesamowitą rozrywkę, bo jak inaczej może być gdy połączymy największe światowe przeboje z naszymi rodzimymi gwiazdami?

Na scenach kilku miast gościć będziemy różnych artystów takich jak: Beata Kozidrak, Katarzyna Skrzynecka, Sarsa, Marek Kaliszuk, Filip Lato, Kamil Bijoś , Maksymilian Kwapień, Gabriela Grzybacz, Szymon Grzybacz, Beata Ogiela.
Czeka nas prawdziwa muzyczna rozrywka w zachwycającym orkiestrowym brzmieniu. Tego wieczoru towarzyszyć będą nam m.in. utwory: „Proud Mary” (Tina Turner), „Think” (Aretha Franklin), „The Final Countdown” (Europe), „YMCA” (Village People) w specjalnie przygotowanych aranżacjach symfonicznych, ale nie zabraknie również utworów Adele, Madonny, Michaela Jacksona, Christiny Aguilery, Katy Perry, Queen, Beyonce, AC/DC, czy Avicii’ego. Jesteśmy przekonani, że podczas tego koncertu krzesełka nie będą potrzebne , każdy uczestnik powstanie już przy pierwszych dźwiękach.

Gdzie?

Koszalin

Hala widowiskowo-sportowa
05.04.2020

Elbląg

Hala widowiskowo-sportowa MOSIR
18.04.2020

Kalisz

Arena Kalisz
19.12.2020

Arena Kalisz

Hala widowiskowo-sportowa - Koszalin

Hala widowiskowo-sportowa MOSIR - Elbląg

BILETY!

Koszalin

Cena już od 69 zł

Elbląg

Cena już od 89 zł

Kalisz

Cena już od 59 zł

WAŻNE

The Best of z Gwiazdami -Kielce
KONCERT ODWOŁANY!
Szanowni Państwo,

Informujemy, iż z przyczyn niezależnych od Organizatora, koncert The Best of z Gwiazdami w Kielcach 22.02.2020 r. zostaje odwołany.
Zgodnie z regulaminem gwarantujemy zwrot kosztów zakupu biletów. W tym celu prosimy o kontakt z bileterią, w której dokonali Państwo zakupu, bądź udanie się do punktu stacjonarnego, w którym dokonano transakcji.
Przepraszamy i dziękujemy za okazaną wyrozumiałość,

Zespół Chilli Production.

The Best of z Gwiazdami -Kalisz
KONCERT PRZENIESIONY NA INNY TERMIN!

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż z przyczyn niezależnych od Organizatora, koncert The Best of z Gwiazdami w Kaliszu 29.02.2020 r. zostaje przeniesiony na inny termin.
W zaistniałej sytuacji bilety nie tracą ważności i obowiązują również w nowym terminie 19.12.2020r. . W przypadku gdy nie akceptują Państwo zaistniałem zmiany gwarantujemy zwrot kosztów zakupu biletów. Termin zgłoszeń zwrotu biletów ważny jest do dnia 30.01.2020 r. W tym celu prosimy o kontakt z bileterią, w której dokonali Państwo zakupu, bądź udanie się do punktu stacjonarnego, w którym dokonano transakcji.
Przepraszamy i dziękujemy za okazaną wyrozumiałość,

Zespół Chilli Production.

Na wszystkie nasze wydarzenia prowadzimy sprzedaż biletów grupowych.
W przypadku zainteresowania zakupem biletów powyżej 10 szt zapraszamy do kontaktu.

Bilety grupowe / rezerwacje:

516 893 267

bilety@chilliproduction.pl

Wyjątkowe połączenie

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej to jedna z najwiekszych orkiestr symfonicznych w Polsce! Ponad 70’ciu muzyków występuje pod przewodnictwem Maestro Przemysława Pasternaka od 2011 roku i jako pierwsza w Polsce zajmuje się utworami największych światowych dzieł
kinematografii.
W przeciągu tych kilku lat towarzyszyła na scenie takim Artystom jak: Andrea Bocielli, Alessandro Safina, 2Cellos, Beata Kozidrak, Kayah, Urszula, Kuba Badach , Krzysztof Cugowski, Andrzej Piaseczny i wielu innych zarówno polskich i świtowych sław.

Soliści

Beata Kozidrak

Unikatowy głos jednego z największych zespołów wszechczasów, od lat także artystka solowa. Autorka setek niezapomnianych tekstów, które opowiadają historie wielkich uczuć, przygód, porażek, przyziemnych ludzkich spraw. Tekstów, które chwytają za serca kolejne pokolenia fanów, czego dowodem są niezmiennie wypełnione po brzegi sale koncertowe. Dla publiczności – po prostu Beata.

Urszula

Urszula zaistniała w 1977 roku na polskiej scenie muzycznej podczas Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. W 1982 nawiązała współpracę z Budką Suflera, śpiewając hity: Luz blues, w niebie same dziury, Dmuchawce, latawce, wiatr.
W latach 90 nagrała przełomową, hardrockową płytę pt. Biała droga, którą sprzedano w nakładzie 800 tys. egzemplarzy, lansując przeboje, takie jak Na sen czy Konik na biegunach.

Katarzyna Skrzynecka

Utalentowana wokalistka i kompozytorka, aktorka filmowa i teatralna. Laureatka nagrody filmowej im. Zbyszka Cybulskiego dla młodych aktorów, zdobyła również Grand Prix na Festiwalu Piosenki Francuskiej oraz wygrała konkurs Debiutów podczas 27. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Zadebiutowała z albumem studyjnym Pół Księżyca, następnie wydala jeszcze 5 płyt. Brała udział w wielu produkcjach filmowych, telewizyjnych i teatralnych.

Sarsa

Marek Kaliszuk

Aktor teatralny, musicalowy i filmowy oraz wokalista. Szeroką rozpoznawalność i sympatię już wcześniej przyniosły Markowi role serialowe m.in. w M jak Miłość, Ojciec Mateusz, a także udział w 7 edycji show Taniec z Gwiazdami. W roku 2016 Telewizja Polska wyemitowała serial Bodo, w którym Marek również zagrał i zaśpiewał. Artysta jest również dobrze znany widzom programu Jaka to Melodia? jako solista. W roku 2018 zadebiutował na scenie opolskiego amfiteatru podczas 55. KFPP OPOLE 2018! Udowodnił, że niekończąca się wręcz skala głosu, świetna technika, ogromna wrażliwość i aktorska kreacja to klucz do wygranej w 2 edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Filip Lato

Cała Polska poznała go i pokochała za sprawą hitu „100”, który wyśpiewał wspólnie z gościnnym udziałem chóru Sound’n’Grace.
Piosenka podbiła serca Polaków i znalazła się na 3 miejscu wśród najczęściej granych piosenek w 2017 roku.
Filipa wiele osób może pamiętać również jako Finalistę The Voice of Poland, czy jedną z gwiazd show Twoja Twarz Brzmi Znajomo obecnie emitowanego na antenie TV Polsat.
Kolejną udaną zapowiedzią płyty Filipa był singiel „Krawiec”, który do dziś jest jednym z najczęściej granym utworem z jego debiutanckiego krążka. Autorką tekstu piosenki jest Anna Saraniecka jedna z najlepszych polskich autorek, muzyki zaś popularny producent muzyczny i kompozytor Bartosz Zielony Tabb.
2019 rok Filip Lato rozpoczął piękną balladą.
Zanim nas policzysz – to trzeci singiel Filipa Lato z płyty „Halo Ziemia”. Do tej piosenki Filip zaprosił jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek młodego pokolenia Julę.
Tym samym zdecydowanym krokiem wchodzą w 2019 rok! Wydany pod koniec 2018 roku krążek Filipa Lato stał się hitem, a poprzednie single „Halo ziemia” i „Krawiec” zostały odsłuchane i obejrzane na YouTube miliony razy!
„Zanim nas policzysz” to jedna z najważniejszych dla nas kompozycji, w którą włożyliśmy całe nasze serce, emocje ale też osobiste doświadczenia. Opisuje prawdziwą historię dwojga ludzi, a każdy jej kolejny wers, jak dni w kalendarzu – zaskakuje. Jak ważne wydarzenia w naszym życiu – zmusza do refleksji.
Nigdy nie jest za późno na prawdziwą miłość. Potrzeba jej czasu i determinacji, czasem brakuje nam sił i słów. Jednak na końcu, po wielu trudach czeka na nas najpiękniejsza nagroda. Dlatego pamiętaj – „Zanim nas policzysz” – spróbuj zawalczyć” – mówią autorzy piosenki.
„Każdy kto kiedyś kochał wie, że w związku nie zawsze wszystko układa się tak jak byśmy tego chcieli. Dopóki jednak między dwojgiem ludzi istnieje prawdziwe uczucie, dopóty nie wolno Im się poddać – po każdej burzy zawsze pojawia się słońce właśnie w tym utworze zawarty jest promyk nadziei. Bardzo się cieszę, że Jula zgodziła się zaśpiewać razem ze mną – dzięki temu, emocje zawarte w piosence „Zanim nas policzysz” są jeszcze bardziej autentyczne” wspomina Filip
Obecnie Filip Lato pracuje nad kolejnym albumem, którego premiera zaplanowana jest na jesień 2020 roku.

Kamil Bijoś

Rzeszowianin, studiował wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Katowicach. Półfinalista 4 edycji „The Voice of Poland”, Finalista 6 edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wokalista zespołu Sound’n’Grace. Współpracuje z kilkoma studiami dubbingowymi w Polsce udzielając się w nich tak wokalnie jak i aktorsko.

Szymon Grzybacz

22 letni półfinalista Ukraińskiej edycji X – Factor. W Polsce zadebiutował z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej mając możliwość wystąpić na jednej scenie w duecie m.in. z Kayah, Kasią Cerekwicką, czy Kasią Moś. Aktualnie przygotowuje materiał na swoją debiutancką płytę oraz wydaje pierwszy singiel „Malinowy Raj” nagrany również z POMF

Gabriela Grzybacz

Utalentowana dziewczyna z gór, która latem 2019 roku zadebiutowała z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej. Swoją przygodę z muzyka rozpoczęła w wieku 4 lat. Obecnie jest uczennicą liceum oraz szkoły muzycznej na kierunku wokalistyki jazzowej.

Maksymilian Kwapień

Zaczynał w chórze katedralnym, teraz szaleje na scenie ze swoją kapelą K.A.C. Energetyczne występy Maksa Kwapienia zawsze stawiają wszystkich na nogi. Sięgając finału programu Voice of Poland, porwał w rock and rollową podróż całą Polskę! Wokalista nie zwalnia tempa i już niedługo, wraz ze swoim zespołem K.A.C wydaje kolejny singiel. W jego sercu gra gitara, ale wracając do korzeni – muzyki klasycznej, od której zaczynał przygodę, pokaże się z całkiem innej strony.

Beata Ogiela

18 letnia pasjonatka śpiewu i tańca towarzyskiego. Od 8 roku życia związana jest ze śpiewem i występowaniem na scenie. Brała udział w wielu konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych.
Pochodzi z gór. W 2019 roku po raz pierwszy zadebiutowała z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej w Żywcu i Rumii.

Maestro Przemysław Piotr

Pierwszy dyrygent Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej, dyrektor oraz założyciel. Specjalizuje się głównie w muzyce filmowej oraz instrumentalnej. Wraz ze swoją orkiestrą współpracuje z czołówką światowych wokalistów. Na swoim koncie ma liczne nagrania soundtracków do polskich oraz zagranicznych produkcji filmowych.