Walentynkowy Koncert Muzyki Filmowej

O koncercie walentynkowym

Zapraszamy na wyjątkowe walentynkowe wydarzenie! 16 lutego 2020 r. w nowo otwartej Arenie Jaskółka Tarnów odbędzie się Walentynkowy Koncert Muzyki Filmowej.

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej wykona najwspanialsze utwory z filmowych produkcji, w których bohaterowie przeżywali swoje prawdziwe Love Story. Usłyszymy utwory z takich filmów jak: Titanic, Król Lew, Piękna i bestia, Gladiator, Cztery wesela i pogrzeb. Z pewnością zadziwi i rozśmieszy nas ścieżka z filmu Żandarm się żeni z Louisem de Funesem w roli głównej oraz wiele innych wspaniałych melodii.

Koncert odbędzie się z udziałem wielu artystów: orkiestry symfonicznej, potężnego chóru, tancerzy, wspaniałych wokalistów takich jak: Albert Memeti, Michał Gasz, Aga Twardowska, Beata Ogiela, Szymon Grzybacz, Gabriela Grzybacz oraz głównej gwiazdy wieczoru – Beaty Kozidrak, która od wielu już lat zachwyca swoim wspaniałym głosem. Beata wykona swoje największe przeboje w wersji symfonicznej – to będzie prawdziwa muzyczna uczta.

 Wydarzenie poprowadzą Jakub Kucner oraz Karolina Zagozdon!

Gdzie?

Tarnów

Arena Jaskółka
16.02.2020

Arena Jaskółka - Tarnów

BILETY!

Tarnów

Cena już od 60 zł

Tarnów dla dwojga!

Cena już od 105 zł

Na wszystkie nasze wydarzenia prowadzimy sprzedaż biletów grupowych.
W przypadku zainteresowania zakupem biletów powyżej 10 szt zapraszamy do kontaktu.

Bilety grupowe / rezerwacje:

516 893 267

bilety@chilliproduction.pl

Wyjątkowe połączenie

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej to jedna z najwiekszych orkiestr symfonicznych w Polsce! Ponad 70’ciu muzyków występuje pod przewodnictwem Maestro Przemysława Pasternaka od 2011 roku i jako pierwsza w Polsce zajmuje się utworami największych światowych dzieł
kinematografii.
W przeciągu tych kilku lat towarzyszyła na scenie takim Artystom jak: Andrea Bocielli, Alessandro Safina, 2Cellos, Beata Kozidrak, Kayah, Urszula, Kuba Badach , Krzysztof Cugowski, Andrzej Piaseczny i wielu innych zarówno polskich i świtowych sław.

Soliści

Gwiazda Wieczoru – Beata Kozidrak

Unikatowy głos jednego z największych zespołów wszechczasów, od lat także artystka solowa. Autorka setek niezapomnianych tekstów, które opowiadają historie wielkich uczuć, przygód, porażek, przyziemnych ludzkich spraw. Tekstów, które chwytają za serca kolejne pokolenia fanów, czego dowodem są niezmiennie wypełnione po brzegi sale koncertowe. Dla publiczności – po prostu Beata.

Albert Memeti

Wielokrotnie wyróżniany nagrodami tenor współpracujący z wieloma filharmoniami w Polsce, którego głos z pewnością pozostanie w pamięci uczestników na długo

Michał Gasz

Wokalista, aktor musicalowy, autor tekstów, kompozytor. Tworzy w gatunku alternatywnym oraz rozrywkowym. Absolwent GWSH w Katowicach. Śpiewał w chórze Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Gliwicach (klasa gitary klasycznej) oraz Młodzieżowym Chórze Mieszanym „Schola Cantorum”. Wokalnie kształcił się u Ewy Mentel, Elżbiety Zapendowskiej. Jest zwycięzcą XII finału telewizyjnej Szansy na sukces z piosenką Papierowe Ptaki z repertuaru Krystyny Prońko. Współpracował z zespołem wokalnym laureatów Szansy od 2000 do 2012 roku (odcinki specjalne, koncerty). Nagrywa partie wokalne do filmów animowanych oraz fabularnych. Współpracuje z telewizją, teatrami muzycznymi oraz z projektami reprezentującymi takie gatunki, jak: jazz, soul, rock progresywny, muzyka filmowa, musical, piosenka aktorska. Od maja 2007 jest solistą w zespole Piotra Rubika, koncertując w kraju i na za granicą (m.in. USA, Kanada). Obecnie jest wokalistą, współkompozytorem, autorem tekstów w swoich nowych projektach Gashoo, ShaleyesH, Niegrzeczni, Kwar4et Bojowy, GADMUTrio. Od roku 2013 współpracuje z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej. Jest wokalistą Filharmonia Futura. Od roku 2015 jest wokalistą Czerwono – Czarnych (legenda big-beatu). Finalista i zdobywca wielu nagród Grand Prix na ogólnopolskich festiwalach piosenki polskiej, m.in. KFPP Opole, Top Trendy, Sopot Hit Festival, Rock Stars Festival, AntyFest Antyradia

Aga Twardowska

Na scenie obecna od 6 roku życia, czyli już 20 lat. Ma za sobą wiele projektów, koncertów, konkursów i festiwali. Śpiewała między innymi dla Papieża Benedykta XVI. Koncertowała w całej Polsce, ale również za granicą w Wiedniu i Włoszech.
Współpracowała między innymi z Janem Smoczyńskim- producentem jej solowej płyty, Kubą Badachem, z orkiestrą Tomka Szymusia, Grzegorza Urbana, Pawła Tomaszewskiego, z Polską orkiestrą Muzyki Filmowej.

Jest finalistką programu „The Voice of Poland” oraz uczestniczką programu „Twoja Twarz Brzmi znajomo”.

Zajęła 2 miejsce ze swoim utworem „Północ” podczas Opolskich „Debiutów” w 2017 roku, a rok później wystąpiła na festiwalu w koncercie Największych przebojów 100-lecia piosenki literackiej i kabaretowej, wykonując utwór „Niebo do wynajęcia”.
Wydała 5 singli i nagrała autorski materiał. W tym roku zdobyła główną nagrodę Grand Prix z piosenką „Rozanielony” na międzynarodowym CARPATHIA festiwal w Rzeszowie za najlepszy utwór autorski oraz nagrodę specjalną za najlepszą kompozycję.
Wspiera liczne fundacje charytatywne takie jak: Nowy Horyzont, Akademia przyszłości, Fundacja Iskierka i Fundacja Wiosna

Arek Kłusowski

Charyzmatyczny wokalista, kompozytor, tekściarz.
Obdarzony jednym z najoryginalniejszych głosów w kraju.
Przez lata zajmował się pisaniem piosenek dla czołowych polskich artystów.
W 2015 roku zadebiutował na deskach Teatru Buffo w spektaklu „Cohen – Nohavica” w reżyserii Mariana Opanii.
Występował u boku Jennifer Batten (gitarzystki Michaela Jacksona) a także jako jedyny debiutant w 2 Trasie Muzyki Filmowej po całej Polsce.
Jego utwory często stanowiły tło muzyczne w wielu serialach m.in. „Druga Szansa” TVN.
Wiosną 2019 roku wydał swój debiutancki album
„Po tamtej Stronie” w reszcie odnalazł swoją artystyczną tożsamość.

Beata Ogiela

18 letnia pasjonatka śpiewu i tańca towarzyskiego. Od 8 roku życia związana jest ze śpiewem i występowaniem na scenie. Brała udział w wielu konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych.
Pochodzi z gór. W 2019 roku po raz pierwszy zadebiutowała z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej w Żywcu i Rumii.

Szymon Grzybacz

22 letni półfinalista Ukraińskiej edycji X – Factor. W Polsce zadebiutował z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej mając możliwość wystąpić na jednej scenie w duecie m.in. z Kayah, Kasią Cerekwicką, czy Kasią Moś. Aktualnie przygotowuje materiał na swoją debiutancką płytę oraz wydaje pierwszy singiel „Malinowy Raj” nagrany również z POMF

Gabriela Grzybacz

Utalentowana dziewczyna z gór, która latem 2019 roku zadebiutowała z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej. Swoją przygodę z muzyka rozpoczęła w wieku 4 lat. Obecnie jest uczennicą liceum oraz szkoły muzycznej na kierunku wokalistyki jazzowej.

Maksymilian Kwapień

Zaczynał w chórze katedralnym, teraz szaleje na scenie ze swoją kapelą K.A.C. Energetyczne występy Maksa Kwapienia zawsze stawiają wszystkich na nogi. Sięgając finału programu Voice of Poland, porwał w rock and rollową podróż całą Polskę! Wokalista nie zwalnia tempa i już niedługo, wraz ze swoim zespołem K.A.C wydaje kolejny singiel. W jego sercu gra gitara, ale wracając do korzeni – muzyki klasycznej, od której zaczynał przygodę, pokaże się z całkiem innej strony.

Maestro Przemysław Piotr

Pierwszy dyrygent Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej, dyrektor oraz założyciel. Specjalizuje się głównie w muzyce filmowej oraz instrumentalnej. Wraz ze swoją orkiestrą współpracuje z czołówką światowych wokalistów. Na swoim koncie ma liczne nagrania soundtracków do polskich oraz zagranicznych produkcji filmowych.

Dariusz Swoszowski

kompozytor, dyrygent i pedagog; ur. 11 maja 1986 w Tarnowie. Studia I stopnia ukończył w Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu w klasie kompozycji Janusza Stalmierskiego, a studia II stopnia – w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku, w klasie kompozycji Andrzeja Dziadka oraz kompozycji filmowej i teatralnej w klasie Krzysztofa Olczaka. Współpracował z wieloma środowiskami artystycznymi, m. in.: z grupą teatralną Strażnicy Idei, Tarnowskim Centrum Kultury, Chórem Pueri Cantores Tarnovienses, Chórem Gos.pl w Tarnowie. W latach 2003-2006 założył i prowadził w Tarnowie Zespół Muzyki Filmowej. Od 2011 roku współpracuje z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej. W latach 2007-2012 współorganizował wiele koncertów, m.in. w Poznaniu, Gdańsku i Tarnowie.
W latach 2013-2017 nauczyciel przedmiotów teoretycznych i dyrygent orkiestry w Szkole Muzycznej I Stopnia w Porąbce Uszewskiej. W 2015 roku założył i prowadzi młodzieżową orkiestrę Crushed Sounds BigBand działającą w ramach Stowarzyszenia Muzykalni w Porąbce Uszewskiej. Autor publikacji edukacyjnych dla dzieci i młodzieży z zakresu kształcenia muzycznego.

Jego utwory wykonywane były na koncertach i festiwalach muzyki poważnej, m. in. w ramach Tygodnia Talentów w Tarnowie, Gdańskiego Festiwalu Muzycznego „Nowe Brzmienia Gdańskie” w Filharmonii Bałtyckiej, czy też w Europejskim Centrum Muzyki im. Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach. Jest twórcą techniki, którą określa mianem aleatoryzmu strukturalnego, charakteryzującej się połączeniem elementów aleatoryzmu, sonoryzmu i strukturalizmu, podporządkowanych konstrukcji ekspresyjnej utworu.