Wielki Koncert Muzyki Serialowej i Filmowej

O koncercie Muzyki Serialowej

To widowisko i niezwykły projekt muzyczno-filmowy, który zagości na na wiosnę na dwóch największych polskich estradach. Pierwsze pokaz odbędzie się 16 kwietnia w katowickim Spodku. Następny na muzycznej mapie jest Rzeszów (RCSW Podpromie, 23 maja). Kolejne terminy miejsca zobaczymy w jesiennym kalendarzu.

To niezwykłe tournée dla fanów kultowych seriali produkowanych od lat 60-tych do dziś. W programie znajdą się najbardziej popularne piosenki, czołówki i motywy muzyczne, które zna każdy z nas. Sentymentalna serialowa podróż po (niewielu wówczas) kanałach telewizyjnych zawiedzie nas do czasów obecnych. Zostaną bowiem zaprezentowane topowe utwory zagranicznych seriali wyprodukowanych m.in. przez Netflix, HBO i Amazon Prime.
W czasie koncertu zaprezentowane zostaną między innymi motywy ze „Stawki większej niż życie”, „Czterech pancernych i psa” „Janosika”, „Twin Peaks”, „Crime Story”, „Friends”, „Czas Honoru”, „Hannibal”, „Gry o Tron”, „Domu z papieru” i wiele innych. Produkcje seriali nie narodziła by się jednak bez świata filmu kinowego dlatego usłyszymy również wiele soundtracków filmowych m.in. z takich producji jak „Król Lew”, „Titanic” czy „Misja”.

Na scenie wystąpią wspaniali młodzi artyści między innymi: Aga Twardowska, Zofia Nowakowska, Kuba Jurzyk, Arek Kłusowski i ponad 100-osobowa Polska Orkiestra Muzyki Filmowej pod batutą Maestro Przemysława Pasternaka. Do tego  będzie można podziwiać piękne wizualizacje, aktorskie scenki rodzajowe, taniec, akrobacje i efekty specjalne oraz wyjątkowych gości.

Gdzie?

Katowice

Hala Spodek
16.04.2020

Rzeszów

Regionalne Centrum Sportowo-Widowiskowe Podpromie
23.05.2020

Hala Spodek - Katowice

Regionalne Centrum Sportowo-Widowiskowe Podpromie - Rzeszów

BILETY!

Katowice

Cena już od 79 zł

Rzeszów

Cena już od 89 zł

Na wszystkie nasze wydarzenia prowadzimy sprzedaż biletów grupowych.
W przypadku zainteresowania zakupem biletów powyżej 10 szt zapraszamy do kontaktu.

Bilety grupowe / rezerwacje:

516 893 267

bilety@chilliproduction.pl

Wyjątkowe połączenie

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej to jedna z najwiekszych orkiestr symfonicznych w Polsce! Ponad 70’ciu muzyków występuje pod przewodnictwem Maestro Przemysława Pasternaka od 2011 roku i jako pierwsza w Polsce zajmuje się utworami największych światowych dzieł
kinematografii.
W przeciągu tych kilku lat towarzyszyła na scenie takim Artystom jak: Andrea Bocielli, Alessandro Safina, 2Cellos, Beata Kozidrak, Kayah, Urszula, Kuba Badach , Krzysztof Cugowski, Andrzej Piaseczny i wielu innych zarówno polskich i świtowych sław.

Program

Jako pierwsi zaprezentujemy w tym projekcie najbardziej znane utwory , czołówki i motywy przewodnie z kultowych filmów i seriali polskich i zagranicznych. Ścieżki dźwiękowe filmów lat 60-tych do 90-tych były tworzone głównie z udziałem orkiestr symfonicznych. Są to piękne i obfite kompozycje, dlatego chcemy aby publiczności mogła usłyszeć je na żywo, poczuć tamte czasy gdy podczas niedzielnych popołudni całymi rodzinami oglądało się „Stawkę większą niż życie” , „07 zgłoś się” czy „Janosika”. Wybrzmią również motywy muzyczne z takich produkcji jak : Czas Honoru, Twin Peaks , Crime Story , Miami Vice , czy Friends , który w tym roku doczeka się swojej kontynuacji. Zaczerpniemy utwory z musicalowego serialu Glee, Gry o Tron oraz Domu z Papieru.

Soliści

Aga Twardowska

Na scenie obecna od 6 roku życia, czyli już 20 lat. Ma za sobą wiele projektów, koncertów, konkursów i festiwali. Śpiewała między innymi dla Papieża Benedykta XVI. Koncertowała w całej Polsce, ale również za granicą w Wiedniu i Włoszech.
Współpracowała między innymi z Janem Smoczyńskim- producentem jej solowej płyty, Kubą Badachem, z orkiestrą Tomka Szymusia, Grzegorza Urbana, Pawła Tomaszewskiego, z Polską orkiestrą Muzyki Filmowej.

Jest finalistką programu „The Voice of Poland” oraz uczestniczką programu „Twoja Twarz Brzmi znajomo”.

Zajęła 2 miejsce ze swoim utworem „Północ” podczas Opolskich „Debiutów” w 2017 roku, a rok później wystąpiła na festiwalu w koncercie Największych przebojów 100-lecia piosenki literackiej i kabaretowej, wykonując utwór „Niebo do wynajęcia”.
Wydała 5 singli i nagrała autorski materiał. W tym roku zdobyła główną nagrodę Grand Prix z piosenką „Rozanielony” na międzynarodowym CARPATHIA festiwal w Rzeszowie za najlepszy utwór autorski oraz nagrodę specjalną za najlepszą kompozycję.
Wspiera liczne fundacje charytatywne takie jak: Nowy Horyzont, Akademia przyszłości, Fundacja Iskierka i Fundacja Wiosna

Zofia Nowakowska

Od najmłodszych lat związana była z muzyką i śpiewem. Doświadczenie zdobywała w szkolnym zespole wokalnym, została zauważona w 2004 roku podczas przesłuchania do roli Julii w spektaklu Romeo i Julia w Teatrze Studio Buff, od tamtej pory grała we wszystkich ważniejszych przedstawieniach tego teatru. Jest absolwentką liceum im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie i studentką psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Od maja roku 2007 jest także jedną z głównych solistek Piotra Rubika

Kuba Jurzyk

Finalista 4 edycji programu „X Factor”. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Tadeusza Bairda w Grodzisku Mazowieckim, obecnie uczy się w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Wokalnym – Sekcja Piosenki. Od 2013 roku współpracuje z Filharmonią Narodową jako wokalista w koncertach edukacyjnych. Na swoim koncie ma występy z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Bierze także udział w projektach tworzonych przez młodych artystów, np. Studio Accantus. Był m.in. odtwórcą roli Judasza w musicalu Jesus Christ Superstar wystawianym na deskach Teatru Palladium w Warszawie.

Arek Kłusowski

Charyzmatyczny wokalista, kompozytor, tekściarz.
Obdarzony jednym z najoryginalniejszych głosów w kraju.
Przez lata zajmował się pisaniem piosenek dla czołowych polskich artystów.
W 2015 roku zadebiutował na deskach Teatru Buffo w spektaklu „Cohen – Nohavica” w reżyserii Mariana Opanii.
Występował u boku Jennifer Batten (gitarzystki Michaela Jacksona) a także jako jedyny debiutant w 2 Trasie Muzyki Filmowej po całej Polsce.
Jego utwory często stanowiły tło muzyczne w wielu serialach m.in. „Druga Szansa” TVN.
Wiosną 2019 roku wydał swój debiutancki album
„Po tamtej Stronie” w reszcie odnalazł swoją artystyczną tożsamość.