Doradztwo Eventowe

Gwarantujemy profesjonalny, zgrany i zaangażowany zespół realizatorów, gotowych do realizacji najśmielszych pomysłów. Ponadto nasz dział kreatywny zadba o oryginalne pomysły, z dopracowaniem najmniejszych szczegółów. Zapewniamy również sprawdzonych i bardzo znanych artystów, konferansjerów prowadzących eventy, gości specjalnych.

Zadbamy o kreatywne projekty scenografii i doskonały zespół realizacyjny, technikę estradową, w tym: scenę, nagłośnienie, oświetlenie sceniczne, wysokiej jakości multimedia projekcyjne i ledowe oraz projekty graficzne, animacje 3D.

Kolejnym elementem, który jest niezwykle istotny w promocji organizowanych eventów, jest produkcja materiałów audiowizualnych, komunikacja przed i po imprezie, opracowanie scenariuszy i tekstów dla prowadzących.

Wisienką na torcie podczas Twojego eventu będą nowoczesne rozwiązania interaktywne, prezentacje, profesjonalne realizacje i transmisje internetowe, dokumentacje filmowe i fotograficzne.

Wszystkie powyższe rozwiązania dobieramy w zależności od typu organizowanego wydarzenia, w oparciu o wstępne założenia, przedstawiony nam brief oraz Twój budżet na jego realizację.

Doradzamy i organizujemy:

 • imprezy masowe
 • kongresy
 • gale
 • konferencje
 • imprezy tematyczne
 • koncerty plenerowe – biletowane i niebiletowane
 • rocznice
 • warsztaty
 • ceremonie otwarcia
 • spotkania integracyjne
 • premiery
 • imprezy promocyjne
 • działania ambientowe, etc.

Impreza masowa

Imprezy masowe to najbardziej skomplikowane eventy, które organizujemy. Mają najczęściej ogólnopolski zasięg, wymagają zatem dużo większego skupienia organizacyjnego oraz rozmachu związanego z ich promowaniem. Dodatkowym, niezmiernie ważnym aspektem, są wszelkiego rodzaju oficjalne pozwolenia, związane ze względami bezpieczeństwa, o które należy/trzeba zadbać.

Wielu naszych klientów jest przerażonych ilością dokumentów i pozwoleń, o które należy się postarać, by móc zrealizować imprezę masową – niezależnie od tego, czy będzie wydarzeniem płatnym, czy bezpłatnym. Współpracując z naszą firmą nie musisz się o nic martwić – zajmiemy się tym za Ciebie! Zorganizowaliśmy setki imprez masowych, mamy doświadczenie i takie sprawy są dla nas działaniem naturalnym.

Rozwiń ...

Wynajmiemy dla Ciebie najlepszy sprzęt estradowy oraz zespół profesjonalistów, który zajmie się jego montażem. Zadbamy o odpowiedni plan miejsca wydarzenia, zaplanujemy strefę gastronomiczną i sprowadzimy najlepszych dostawców. Zaaranżujemy strefę dla dzieci z dmuchańcami i innymi atrakcjami które z pewnością sprawią im wiele radości.

Co Najważniejsze – w zależności od tego, jaki charakter ma impreza (muzyczny czy sportowy) pochylimy się także nad jej programem. Zapewnimy odpowiednich wykonawców, sprowadzimy sportowców. Wiemy, jak sprawić, by event na długo zapamiętali jego uczestnicy – niezależnie od skali wydarzenia. Wszystkie komponenty dobierzemy tak, by zmieścić się w Twoim budżecie.

Kongres

Organizacja kongresu jest wyzwaniem w każdym calu. To cykliczny zjazd znamienitych osób ze świata nauki, polityki bądź przedstawicieli ściśle określonej branży. Dlatego nie ma w nim miejsca na przypadek – uroczystość musi zostać zaplanowana z dbałością o szczegóły oraz znajomością specyfiki branży, której dotyczy.

Kongresy najczęściej są organizowane raz do roku, trwają od kilku do nawet kilkunastu dni. Ich uczestnicy wymieniają się w tym czasie poglądami oraz doświadczeniami związanymi z tematyką spotkania. Z powodzeniem kreujemy kongresy o charakterze politycznym, naukowym, religijnym czy społecznym. Często mają one zasięg krajowy albo międzynarodowy, co wiąże się z wysoką rangą tego typu wydarzeń.
Gwoździem programu każdego perfekcyjnie przygotowanego kongresu są dobrze dobrani prelegenci, którzy prezentują świetnie przygotowane wystąpienia. Ważne jest również przyciągnięcie wybitnych osobowości, które są specjalistami w swojej dziedzinie. Jeśli dodatkowo są to osoby medialne – to już połowa sukcesu.

Rozwiń ...

Organizacja kongresu stanowi nie lada wyzwanie. W tym celu niezbędna jest odpowiednia sala, która swobodnie pomieści wszystkich uczestników. Ważne jest, by w najbliższej okolicy posiadała także wygodną przestrzeń, w której uczestnicy będą mogli oddać się networkingowi w czasie przerw kawowych czy obiadu. Niezbędne jest również wybranie odpowiedniej firmy cateringowej, która przygotuje niebanalne, a jednocześnie smaczne menu.

Gala

Organizacja wielkiej gali to wyzwanie w każdym aspekcie. Charakteryzuje się ona dużą liczbą zaproszonych gości VIP. Trzeba zadbać, by czuli się wyjątkowo, a czas spędzony na wydarzeniu stał się niezapomnianą przygodą, o której chętnie opowiedzą innym poprzez swoje social media.

Przede wszystkim należy wybrać idealny termin wydarzenia oraz zadbać o miejsce, w którym się odbędzie. Może to być piękna sala widowiskowa, przestrzeń ekskluzywnej restauracji albo hotelu. Wybierając lokalizację zadbamy o dogodny dojazd oraz miejsca parkingowe dla gości. Pomyślimy także o tym, by jej wnętrze doskonale pasowało do charakteru gali, którą organizujemy. Wybierzemy doskonały zestaw menu, który usatysfakcjonuje podniebienia nawet najbardziej wymagających gości.

Rozwiń ...

Prześlij nam tekst piosenki oraz jej gotowy muzyczny zapis. My zajmiemy się pozostałymi sprawami. Nakreślimy Ci nasz pomysł, zorganizujemy casting na odtwórców głównych ról, zaplanujemy produkcję teledysku z najdrobniejszymi szczegółami. Wszystko w stałym kontakcie z Tobą. Przygotujemy niezbędne storyboardy i scenariusz. Zatrudnimy cały sztab ludzi, który zadba o najwyższą jakość wykonania produkcji video. Znajdziemy także idealną przestrzeń do realizacji zdjęć. A na samym końcu wykonamy postprodukcję – zadbamy o odpowiednią jakość dźwięku, dostosujemy kolor obrazu do charakteru piosenki i wykonamy montaż.

Pamiętaj o tym, że nawet najpiękniejszy utwór muzyczny, bez odpowiedniego obrazu wizualnego nie przebije się do świadomości większej grupy odbiorców. Dobrze zrealizowany teledysk podbije emocje i będzie świetnym dopełnieniem Twojego utworu – zadbamy o to, by idealnie pasował do charakteru i klimatu piosenki. Jeśli masz już zarys pomysłu na video, pomożemy Ci w jego urzeczywistnieniu!

Konferencja

Osoby, dla których ważny jest rozwój biznesowy i osobisty z przyjemnością biorą udział w różnego rodzaju konferencjach. Najczęściej zwołuje się je w celu omówienia konkretnego zagadnienia oraz podzielenia się doświadczeniami w jego zakresie. Niezależnie od tego, czy organizujemy konferencję prasową lub spotkanie naukowców czy może zamkniętą konferencje podsumowującą działalność firmy warto zadbać o oryginalny charakter tego spotkania.

Rozwiń ...

Przygotujemy niezapomniane:

 • Konferencje prasowe – na które przyciągniemy media regionalne i ogólnopolskie. Dzięki nim informacje o Twoim projekcie szybko dotrą do osób bezpośrednio zainteresowanych jego tematyką.
 • Konferencje naukowe – skompletujemy grono znamienitych naukowców oraz osób żywo zainteresowanych konkretnym obszarem nauki. Stworzymy przyjazną atmosferę, sprzyjającą rozwojowi wielu ciekawych inicjatyw.
 • Konferencje biznesowe – stanowią one obszar wymiany doświadczeń przedsiębiorców i ludzi biznesu. Omawiane na nich zagadnienia są związane z funkcjonowaniem firm oraz nowościami branżowymi.
 • Konferencje handlowe – skupiają przedstawicieli wielu firm oraz branż, często są poświęcone wprowadzeniu na rynek nowego produktu albo usługi. Coraz popularniejsza jest również organizacja konferencji wewnętrznych w firmach. Stanowią one zazwyczaj podsumowanie projektu, sezonu, itp.

Pomożemy Ci zorganizować wysokiej jakości konferencję prasową, naukową, biznesową, a także wideokonferencję on-line. Będziemy z Tobą na każdym kroku planowania wydarzenia – od wyboru miejsca, poprzez stworzenie planu imprezy, kontraktowanie prelegentów, wybór odpowiedniej firmy cateringowej, aż po kompleksową obsługę wydarzenia.

Przygotujemy jedyne w swoim rodzaju materiały konferencyjne, które będą praktycznym skrótem informacji oraz referatów z wydarzenia. Jednocześnie zadbamy, by nie były sztampowe i wnosiły element zaskoczenia.

Imprezy tematyczne

Chcesz zorganizować event, który będzie imprezą tematyczną? Świetnie trafiłeś – pomożemy Ci przygotować coś oryginalnego i ciekawego, niezależnie od tego, czy spotkanie ma być oparte na fabule Harrego Pottera, motywie karnawału w Rio, klimacie disco polo albo Dzikiego Zachodu czy filmu „Faceci w czerni”. Przypominamy – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Wiesz, czego chcesz? Świetnie! A jeśli nie, powiedz nam, kto ma uczestniczyć w wydarzeniu, a my zaproponujemy Ci coś ciekawego.

Imprezy tematyczne wyróżniają się tym, że wszystkie ich elementy związane są z jednym motywem tematycznym. Co za tym idzie, trzeba nieźle nagłowić się, by znaleźć odpowiednie stroje, scenografię, jedzenie, drinki oraz znaleźć  DJ-a albo zespół grający określoną muzykę. Dzięki zastosowaniu motywu przewodniego organizacja nawet najprostszych uroczystości – urodzin, ślubu, imienin czy imprezy firmowej – może stać się nie lada wyzwaniem.

Rozwiń ...

Trzeba pamiętać, by poinformować wszystkich gości o tym, jaki charakter ma uroczystość oraz poprosić, by przybyli w odpowiednich tematycznie strojach. Zadbamy, by z tematem przewodnim związane były nawet najdrobniejsze szczegóły, opracujemy plan i poszukamy utworów/zespołów muzycznych, które najlepiej oddadzą klimat imprezy.

Co najważniejsze – wszystkimi sprawami zajmiemy się my, tak by gospodarze wydarzenia mogli interesować się wyłącznie dobrą zabawą i spotkaniami z zaproszonymi gośćmi. Bez obaw – wszystko ustalimy z Tobą, będziesz informowany o planach na każdym etapie organizacji eventu.

Koncerty plenerowe biletowane i niebiletowane

Organizacja eventu plenerowego, a szczególnie koncertu – niezależnie, czy jest biletowany, czy nie – to zawsze ogromne wyzwanie. Najczęściej jest to bowiem impreza masowa, przy której należy spełnić szereg różnych kryteriów, postarać się o odpowiednie pozwolenia. Przeraża Cię ogrom pracy? Na szczęście jesteśmy my – powierz nam organizację Twojego wydarzenia, a z pewnością się nie zawiedziesz!

Rozwiń ...

Koncert plenerowy wymaga zadbania o szereg różnych elementów – odpowiedniego zabezpieczenia miejsca, w którym się odbywa, zapewnienia ochrony, profesjonalnego zaplecza estradowego – sceny oraz zespołu do jej obsługi, nagłośnienia, prowadzącego, nie wspominając o odpowiedniej promocji wydarzenia, by dotarła nań publika. Pomożemy Ci w tej – dla Ciebie być może skomplikowanej – operacji logistycznej. Zaplanujemy wszystkie elementy imprezy tak, by podobnie jak puzzle układanki, stworzyły na koniec efektowną całość.

Kilkunastoletnie, bogate doświadczenie w organizacji eventów tego typu sprawiło, że mamy olbrzymią sieć kontaktów. Dzięki niej jesteśmy w stanie sprowadzić do Twojego miasta nie tylko największe gwiazdy polskiej sceny rozrywkowej, ale i zespoły/wokalistów znanych na całym świecie. Zajmiemy się wszystkimi działaniami logistycznymi, związanymi z ich przyjazdem – rezerwacją hotelu czy dodatkowymi atrakcjami, na czele ze zwiedzaniem okolicy. Tobie pozostawimy do podjęcia tylko strategiczne decyzje – pozostałymi kwestiami zajmiemy się osobiście

Rocznica

Poszukujesz ciekawego pomysłu na rocznicowe spotkanie? Świetnie trafiłeś! Nieważne, czy ma to być kameralne rodzinne spotkanie, czy może impreza z pompą, zadbamy o perfekcyjną organizację. Stworzyliśmy wiele oryginalnych opraw rocznic powstania firm, zawarcia związku małżeńskiego, urodzin organizacji, produktów i usług.

W okresie wiosenno-letnim możemy zaaranżować dla Ciebie popularne garden party, a przez cały rok znaleźć odpowiadającą wszystkim Twoim kryteriom restaurację. Planujesz wydarzenie w swojej firmie? Nie ma problemu – zaangażujemy scenografa, który zadba, by jej wnętrza zmieniły się nie do poznania. Postaramy się o doskonałe, niepowtarzalne menu, wyborne napoje oraz obsługę kelnerską z najwyższej półki.

Rozwiń ...

Marzysz o tym, by stworzyć wydarzenie tematyczne? Żaden problem! Przypominamy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – podpowiedz nam, jaki styl imprezy preferujesz/jest Twoim pragnieniem/ o jakim stylu imprezy marzysz, a my zajmiemy się resztą! Zadbamy także o atrakcje, które urozmaicą czas zarówno dzieciom, jak i dorosłym – dzięki temu event na długo zapadnie w pamięci wszystkich jego uczestników. Sprowadzimy połykaczy ognia, popularnych aktorów, celebrytów, tancerzy, animatora zabaw dla dzieci, zrobimy pokaz sztucznych ogni – a może masz bardziej niestandardową zachciankę? Koniecznie o nas o niej poinformuj, a my zajmiemy się realizacją nawet najbardziej szalonych pomysłów.

W czasie przygotowań do rocznicy będziesz informowany o każdym planowanym elemencie wydarzenia – Tobie pozostawimy decyzję o finalnym kształcie wydarzenia.

Warsztaty

Sprawna i szybka organizacja warsztatów to skomplikowane przedsięwzięcie. Jeśli nie masz doświadczenia w przygotowaniu takich wydarzeń, warto powierzyć je profesjonalistom. Zaoszczędzisz  w ten sposób czas i pieniądze. Sprawna organizacja szkolenia/warsztatów to nie tylko działania związane z samym wydarzeniem, ale również odpowiednią promocją i sprzedażą biletów.

W pierwszej kolejności, na wspólnym spotkaniu, określimy, jakie warsztaty chcesz zorganizować oraz do kogo skierowana jest ich oferta. To punkt wyjścia dla wszystkich działań, podejmowanych nie tylko przy organizacji samego wydarzenia, ale i przy jego promocji. Ustalimy, jaki jest cel, ilu uczestników powinna liczyć grupa projektowa, znajdziemy idealne miejsce do przeprowadzenia szkolenia. Zadbamy także o smaczny catering w korzystnej cenie.

Rozwiń ...

Jeśli chcesz, by zajęcia odbyły się w Twojej firmie, nie nie będzie to dla nas najmniejszym problemem. Zadbamy, by w sali w której będzie prowadzone szkolenie, był odpowiedni klimat. Zapewnimy także wszystkie produkty i narzędzia niezbędne uczestnikom do zdobycia nowych umiejętności. Wspólnie ustalimy dokładny plan działania, określimy, jak mają wyglądać stanowiska pracy uczestników, opracujemy działania w przypadku wystąpienia kryzysowych sytuacji.

Przygotujemy estetyczne i atrakcyjne materiały dla uczestników – dzięki nim zyskają wiedzę ze szkolenia usystematyzowaną w formie gotowego skryptu, po który będą sięgać w razie potrzeby. Wszystko po to, byś mógł zaproponować uczestnikom usługę najwyższej jakości.

Ceremonie otwarcia

Planujesz dużą imprezę i szukasz pomysłu na jej spektakularne rozpoczęcie? Mamy doświadczenie w organizacji ceremonii otwarcia wielu dużych wydarzeń – sportowych, muzycznych czy biznesowych. Stworzymy program, który będzie interesujący i wciągający już od pierwszych chwil, a jednocześnie podkreśli rangę organizowanego eventu, niezależnie od jego tematyki. Masz już pomysł na taką uroczystość? Wesprzemy Cię krok po kroku w jego realizacji.

Specyfika ceremonii otwarć dużych wydarzeń wynika z faktu, że jest to zazwyczaj moment skupiający bardzo dużą liczbę gości (VIP) i wiernej publiczności, ale przyciąga również uwagę wielu osób mniej zainteresowanych wydarzeniem. Dlatego powinien to być show, który publiczność zapamięta na długo. Również przedstawiciele mediów są zainteresowani uczestnictwem w ciekawych wydarzeniach, które zapewnią im temat na pierwszą stronę gazety.

Rozwiń ...

Sukces organizowanego wydarzenia związany jest ze skuteczną koordynacją wielu części składowych – od pracy wolontariuszy wspierających nas organizacyjnie, przez sztab techniczny i nagłośnienia, osoby obsługujące gości, artystów, muzyków i tancerzy, aż po osobę prowadzącą event. Warto też/również zadbać o atrakcyjny i oryginalny zestaw gadżetów promocyjnych dla uczestników wydarzenia.

Co ważne – jeśli zatrudnisz nas do organizacji ceremonii otwarcia, zajmiemy się dosłownie wszystkim – zadbamy o dopracowanie najmniejszych szczegółów uroczystości. Do obsługi wydarzenia zatrudnimy sprawdzone firmy, a Twój event poprowadzą znane i popularne osobistości ze świata show biznesu.

Spotkania integracyjne

Spotkania integracyjne to obecnie bardzo ważny element zarządzania zespołami ludzkimi niemal w każdej firmie zatrudniającej większą liczbę pracowników. Wnoszą możliwość zacieśnienia więzi między pracownikami, porozmawiania w luźnej atmosferze nie tylko na tematy służbowe, ale i prywatne. Zaprzyjaźnione ze sobą zespoły pracowników wydajniej pracują i przynoszą firmie większe zyski – warto więc inwestować we wspólne wyjścia. To także doskonała możliwość poznania przez kierownictwo pracowników od mniej oficjalnej strony.

Rozwiń ...

Bogata oferta miejsc i instytucji rozrywkowych sprawia, że spotkanie integracyjne to dzisiaj nie tylko wspólna impreza przy suto zastawionym stole. Przebierać możemy w różnych formach aktywności – popularne są zawody w paintballu, wyjścia na strzelnicę, do kina, teatru czy na koncert. Coraz częściej firmy organizują weekendowe wyjazdy. Wszystko zależy od budżetu organizacji, która chce skonsolidować swój zespół.

Jeśli nie masz pomysłu na ciekawe wydarzenie, atrakcyjne dla Twojej załogi, a chcesz zorganizować niezapomniane spotkanie integracyjne – odezwij się do nas. Spotkamy się, by omówić Twoje oczekiwania, a następnie nasz zespół z werwą przystąpi do działania. Zadbamy o wybranie odpowiedniej daty oraz miejsca imprezy, pomyślimy o pysznym jedzeniu i napojach, zapewnimy dodatkowe atrakcje i oryginalne muzyczne klimaty. Zadbamy także, by zapewnić bezpieczny dojazd i powrót wszystkim Twoim pracownikom.

Premiery

Premierowe wydarzenia zawsze budzą spore emocje wśród zaproszonych gości – nie ważne, czy to premiera nowego filmu, spektaklu, produktu czy usługi. Skupiają wokół siebie wiele osób żywo zainteresowanych daną branżą. Wspólnie zrealizujmy premierę, o której będzie głośno – w mediach i środowisku branżowym!

Terminem premiery określa się pierwszą prezentację usługi albo rzeczy. Na takim wydarzeniu zazwyczaj pojawia się cała śmietanka towarzyska – wielu zaproszonych gości rangi VIP i nie tylko. Dlatego musimy zadbać, by było mądrze zaplanowane, z dbałością o szczegóły – kwiaty dla artystów, powitanie wszystkich zaproszonych gości, pamiątkowe upominki dla twórców i uczestników wydarzenia.

Rozwiń ...

W zależności od charakteru wydarzenia możemy przygotować dla Ciebie premierę polską albo światową (prapremierę). Event może być zaplanowany w klimacie uroczystej gali albo mieć nieco luźniejszy charakter – wszystko zależy od organizatorów. Warto precyzyjnie wybrać miejsce, zadbać o aranżację sali widowiskowej. Premierom towarzyszy zazwyczaj afterparty – postaramy się, by odbyło się w ciekawej scenerii, zadbamy o wysokiej jakości obsługę kelnerską, wyborne menu pasujące do wydarzenia oraz inne, na pozór mało znaczące drobiazgi.

By nadać rozgłos wydarzeniu, zaplanujemy i wykonamy również transmisję online w najpopularniejszych mediach społecznościowych. Wszystko po to, by by odpowiednia promocja zapewniła sukces kasowy Twojej nowości!

Imprezy promocyjne

Wprowadzasz na rynek nową usługę albo produkt i chcesz to zrobić z pompą? A może pragniesz, by Twoja impreza promocyjna była częścią większego eventu, np. festiwalu, albo studenckich juwenaliów? Zgłoś się do nas – zadbamy o to, by zorganizować ją w sposób najlepiej promujący Twoją markę wśród jej uczestników. Niezależnie, czy wprowadzasz nowy produkt/usługę, czy może otwierasz nowy oddział firmy – zadbamy, by było to niezapomniane wydarzenie.

Tobie pozostawimy tylko jedno, priorytetowe zadanie – ustalenie listy gości, którzy mają pojawić się na wydarzeniu. Wszystkimi pozostałymi elementami zajmiemy się sami, oczywiście w stałym kontakcie z Tobą. Nasze doświadczenie oraz doskonała znajomość polskiej branży eventowej zaprocentuje stworzeniem oryginalnego wydarzenia, które stanie się doskonałą szansą na umocnienie relacji z pracownikami, inwestorami i klientami.

Rozwiń ...

Paradoksalnie – zatrudniając nas, zyskujesz nie tylko dużą ilość czasu, poświęconego na organizację eventu, ale także pieniądze. Wszystko dlatego, że doskonale znamy ceny rynkowe i do perfekcji opanowaliśmy sztukę negocjacji. Zadbamy, by na Twoim wydarzeniu było maksimum atrakcji, a przy tym nie ucierpiał budżet, który planujesz przeznaczyć na event.

Masz już brief i zaplanowane finanse, które możesz wykorzystać na wydarzenie? Od tego zaczynamy planowanie każdej imprezy. Jeśli tak – zadzwoń do nas i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić! Gwarantujemy, że niejednokrotnie Cię zaskoczymy.

Imprezy i działania ambientowe

Szukasz kreatywnego, totalnie niestandardowego pomysłu na promowanie swojej usługi, produktu albo wydarzenia? Wykorzystaj zatem ambient marketing i całe dobro jego inwentarza. Zaskoczysz swoich odbiorców, wciągniesz ich do ciekawej zabawy i spowodujesz, że sami zaczną pisać w mediach społecznościowych o Twoim działaniu. W ten sposób uzyskasz viralowy efekt reklamy! Co ważne, może mieć on formę angażującego eventu.

Rozwiń ...

Najpopularniejsze odmiany działań ambientowych to marketing partyzancki, wirusowy, buzz marketing oraz e-mail marketing i gry marketingowe. Mogą one odbywać się zarówno w przestrzeni zamkniętej, ograniczonej np. wnętrzem budynku (indoor), albo w przestrzeni otwartej (outdoor). Polegają na niestandardowym wykorzystaniu znanych nam nośników reklamowych, np. billboardów, tablic reklamowych, często stanowią ciekawą interakcję z otoczeniem i osobami, które znajdą się w polu rażenia komunikatu reklamowego.

Niezależnie od tego, jakie środki wyrazu wybierze marketer, reklama ambientowa ma za zadanie zaskoczyć odbiorcę oryginalnością, zaangażować do działania oraz zachęcić do interakcji. Ważne jest, by działania ambientowe przeprowadzić z humorem i zadbać o to, by wywołały efekt plotki – osoby, które uczestniczyły w oryginalnym działaniu, z chęcią pochwalą się nim przed innymi. Czerpie on pełnymi garściami z happeningów ulicznych – z pewnością przyciągnie uwagę mediów, co sprawi, że Twoja oferta dotrze do naprawdę dużego audytorium! Otrzymasz darmowy rozgłos nieosiągalny przy wykorzystaniu standardowej reklamy.

Zamów niezobowiązujący kontakt