LIVESTREAMING

W obecnej sytuacji i w związku z zagrożeniami związanymi z koronawirusem COVID-19, polecamy i oferujemy usługę live streamingu. Konferencja online to ciekawe rozwiązanie gwarantujące możliwość organizacji spotkań, konferencji i szkoleń w bezpieczny, atrakcyjny i równie skuteczny sposób.

Rozwiązanie, które proponujemy umożliwia organizację wydarzeń w dowolnym wskazanym przez Państwa miejscu na terenie całej Polski. Zapewniamy profesjonalną obsługę streamingu każdego wydarzenia. Gwarantujemy pełną satysfakcję. Dostosujemy ofertę do miejsca, pomysłu i wskazanego budżetu. Skontaktuj się z nami, rozwiejemy Twoje wątpliwości i przedstawimy bogatą ofertę możliwych rozwiązań.

Streaming OnLine

Oferowany przez nas streaming transmitowany jest w najwyższej jakości obrazu (Full HD i 4K) i dźwięku. Można go odtwarzać na każdym urządzeniu mobilnym i wszystkich komputerach, w dowolnej lokalizacji.

Realizujemy streaming w standardzie produkcji TV, z użyciem telewizyjnych sprzętów studyjnych, oświetlenia oraz dźwięku.

Zapewniamy pełną oprawę graficzną: animacje, belki z podpisami prelegentów i gości, logotypy oraz specjalne tła do prezentacji.

Cały przebieg transmisji jest profesjonalnie obsługiwany, przez doświadczony zespół realizatorów, tak aby wszystko odbywało się na najwyższym poziomie. Transmisja może być ogólnodostępna na platformie lub ograniczona do dedykowanej grupy odbiorców, która została zaproszona do oglądania / wykupiła dostęp. Gwarantujemy bezpieczny streaming, poprzez protokół RTMP, który eliminuje możliwość dostępu i pobrania transmisji przez osoby niepowołane.

Proponujemy różne formy prowadzenia transmisji, w zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań: prowadzenie transmisji jednostronnej, którą docelowy odbiorca tylko ogląda lub transmisja w formie Live Chatu z uczestnikami i moderacją. Istnieje możliwość wprowadzenia wielu rozwiązań dodatkowych np. Video Call z kolejnym rozmówcą, prelegentem lub gościem, który przebywa w innej lokalizacji.

PLATFORMY STREAMINGOWE
Przeprowadzamy transmisje na platformach: Facebook, YouTube lub dowolnej stronie www, wskazanej przez Państwa.

Zamów niezobowiązujący kontakt