Organizacja eventów i konferencji

W codziennej pracy kierujemy się jednym zdaniem – „Nie ma rzeczy niemożliwych”. Dzięki temu prostemu mottu zorganizujemy dosłownie każdy projekt, który rodzi się w głowie naszych klientów. Powiedz nam, czego oczekujesz, my zajmiemy się resztą. Nasza agencja eventowo-marketingowa to doświadczony i dobrze zsynchronizowany zespół ludzi, którzy mają wspólny cel – Twój Sukces.

W pracy charakteryzuje nas dbałość o najmniejsze szczegóły – wiemy, że detale tworzą klimat wydarzenia i właśnie one zostają najdłużej w pamięci uczestników. Organizacja wydarzeń to nasza pasja! Zadbamy o stworzenie nieszablonowej uroczystości – dobierzemy odpowiednie miejsce, znamienitych gości i prelegentów, doskonały catering.

Wszystkie elementy stworzą niepowtarzalny event, który wymknie się ramom standardowego wydarzenia.

Zorganizujemy:

  • konferencję
  • kongres
  • szkolenie z udziałem sławnych coachów
  • imprezę masową komercyjną
  • zamknięty koncert dla określonej ilości osób.

Sprowadzimy sławnych gości, artystów – nie tylko polskie, ale i topowe zagraniczne gwiazdy, popularnych celebrytów, interesujących prelegentów. Zadbamy, by były to – w zależności od typu wydarzenia – autorytety branżowe albo po prostu osoby z pierwszych stron gazet. Wszystko po to, by Twój event na zawsze pozostał w pamięci uczestników.

Całość zaplanujemy pod klucz – tak, abyś mógł poczuć się bezpiecznie i komfortowo na własnym wydarzeniu. Dzięki temu zajmiesz się rozmowami z gośćmi, nawiązywaniem satysfakcjonujących kontaktów biznesowych i dobrą zabawą.

Na każdym etapie organizacji eventu będziesz współdecydował o jego kształcie – będziemy z Tobą w stałym kontakcie. Wybierzesz każdy detal wydarzenia – zawsze możesz podać nam ciekawe inspiracje. Zapewniamy, że nasz zespół potrafi zrealizować nawet najbardziej szalone pomysły.

Jednocześnie na każdym etapie organizacji wydarzenia zapewnimy Tobie i uczestnikom wydarzenia pełną dyskrecję oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Współpracujemy z doskonałymi firmami ochroniarskimi, które są doświadczone w pracy zarówno przy komercyjnych imprezach masowych, jak i kameralnych, zamkniętych spotkaniach z uczestnictwem VIP-ów.

Jeśli organizujesz wydarzenie w całości samodzielnie, ale nie jesteś pewien scenariusza imprezy albo jej konkretnych punktów – zachęcamy do kontaktu i spotkania w ramach doradztwa eventowego. Wspólnie pochylimy się nad Twoim pomysłem, poszukamy jego najmocniejszych stron i spróbujemy znaleźć elementy wymagające dopracowania.
Wszystko po to, by zrealizować nasz wspólny cel – Twój Sukces!

Organizacja konferencji

Osoby, dla których ważny jest rozwój biznesowy i osobisty z przyjemnością biorą udział w różnego rodzaju konferencjach. Najczęściej zwołuje się je w celu omówienia konkretnego zagadnienia oraz podzielenia się doświadczeniami w jego zakresie. Niezależnie od tego, czy organizujemy konferencję prasową lub spotkanie naukowców czy może zamkniętą konferencje podsumowującą działalność firmy warto zadbać o oryginalny charakter tego spotkania.

Rozwiń ...

Przygotujemy niezapomniane:

  • Konferencje prasowe – na które przyciągniemy media regionalne i ogólnopolskie. Dzięki nim informacje o Twoim projekcie szybko dotrą do osób bezpośrednio zainteresowanych jego tematyką.
  • Konferencje naukowe – skompletujemy grono znamienitych naukowców oraz osób żywo zainteresowanych konkretnym obszarem nauki. Stworzymy przyjazną atmosferę, sprzyjającą rozwojowi wielu ciekawych inicjatyw.
  • Konferencje biznesowe – stanowią one obszar wymiany doświadczeń przedsiębiorców i ludzi biznesu. Omawiane na nich zagadnienia są związane z funkcjonowaniem firm oraz nowościami branżowymi.
  • Konferencje handlowe – skupiają przedstawicieli wielu firm oraz branż, często są poświęcone wprowadzeniu na rynek nowego produktu albo usługi. Coraz popularniejsza jest również organizacja konferencji wewnętrznych w firmach. Stanowią one zazwyczaj podsumowanie projektu, sezonu, itp.

Pomożemy Ci zorganizować wysokiej jakości konferencję prasową, naukową, biznesową, a także wideokonferencję on-line. Będziemy z Tobą na każdym kroku planowania wydarzenia – od wyboru miejsca, poprzez stworzenie planu imprezy, kontraktowanie prelegentów, wybór odpowiedniej firmy cateringowej, aż po kompleksową obsługę wydarzenia.

Przygotujemy jedyne w swoim rodzaju materiały konferencyjne, które będą praktycznym skrótem informacji oraz referatów z wydarzenia. Jednocześnie zadbamy, by nie były sztampowe i wnosiły element zaskoczenia.

Organizacja szkoleń z udziałem znanych coachów

Ostatnich kilka lat to intensywny rozwój branży szkoleniowej – Polacy pokochali rozwój osobisty! Liczne firmy, zajmujące się rozwijaniem kompetencji twardych i miękkich, mają naprawdę szeroką i oryginalną ofertę, z której mogą skorzystać zarówno firmy, jak i klienci indywidualni. Zaś popularni coachowie są niezwykle rozchwytywanymi gwiazdami. Ich nazwiska na liście prelegentów gwarantują sukces niejednego szkolenia.

Rozwiń ...

Zadbamy o to, by szkolenie, które organizuje Twoja firma, było prawdziwym strzałem w 10. Współpracujemy z najbardziej znanymi oraz medialnymi coachami z Polski i ze świata. Daj nam jedynie znać, jaka dziedzina nauki albo biznesu Cię interesuje – zaproponujemy zestaw wybitnych osobistości, które sprawią, że Twoja impreza z pewnością będzie głośna medialnie, a wejściówki na szkolenie rozejdą się jak świeże bułeczki.

Drugim gwoździem programu powinien być wysokiej jakości, smaczny catering. Współpracujemy z doskonałymi restauracjami i firmami cateringowymi, które z pewnością sprostają wysokim wymaganiom współczesnych klientów. Wybierzemy prestiżową lokalizację wydarzenia. Zadbamy o to, by wiązała się ona z dogodnym dojazdem.

Wykonamy fotorelację oraz ciekawe video reklamowe, o wydarzeniu będzie też głośno w mediach społecznościowych – zadbamy o bieżącą relację w Internecie. Wszystko w oparciu o Twoje wymagania i możliwości budżetowe.

Organizacja masowych imprez komercyjnych

Organizacja komercyjnych imprez masowych jest szczególnie skomplikowanym, pełnym wyzwań zadaniem. Pod tym pojęciem najczęściej kryje się organizacja eventu artystyczno-rozrywkowego albo sportowego. W przypadku organizacji imprezy masowej szczególnie ważnym aspektem jest zapewnienie bezpieczeństwa jej uczestnikom.

Mamy ogromne doświadczenie w realizacji imprez masowych o różnym charakterze, m.in. koncertów, widowisk, dni miast, festiwali muzycznych czy wydarzeń sportowych. Ich cechą charakterystyczną jest fakt, że gromadzą w jednym miejscu tysiące osób. Trudność w organizacji eventu masowego polega na tym, że należy spełnić bardzo dużo różnorodnych wymogów, określonych przez prawo.

Rozwiń ...

Odbywają się one najczęściej na otwartej przestrzeni, stadionie albo w innym obiekcie, który nie jest budynkiem. W przypadku wydarzenia sportowego (np. meczu piłki nożnej), o imprezie masowej mówimy, kiedy uczestniczy w niej 300 osób. Na koncercie albo innym plenerowym wydarzeniu granica, od której mówimy o wydarzeniu masowym, to 1000 osób.

W przypadku organizacji takiego wydarzenia należy posiadać zezwolenie: wójta w przypadku wsi albo burmistrza/prezydenta w przypadku miasta. W celu uzyskania takiego pozwolenia powinnyśmy mieć zgromadzony komplet informacji i dokumentów. Zadbamy o wszystkie niezbędne pozwolenia, wynajem odpowiedniego sprzętu, sztab techniczny oraz najważniejsze – gwiazdy, które rozpalą publikę do czerwoności.

Organizacja kongresu

Organizacja kongresu jest wyzwaniem w każdym calu. To cykliczny zjazd znamienitych osób ze świata nauki, polityki bądź przedstawicieli ściśle określonej branży. Dlatego nie ma w nim miejsca na przypadek – uroczystość musi zostać zaplanowana z dbałością o szczegóły oraz znajomością specyfiki branży, której dotyczy.

Kongresy najczęściej są organizowane raz do roku, trwają od kilku do nawet kilkunastu dni. Ich uczestnicy wymieniają się w tym czasie poglądami oraz doświadczeniami związanymi z tematyką spotkania. Z powodzeniem kreujemy kongresy o charakterze politycznym, naukowym, religijnym czy społecznym. Często mają one zasięg krajowy albo międzynarodowy, co wiąże się z wysoką rangą tego typu wydarzeń.

Rozwiń ...

Gwoździem programu każdego perfekcyjnie przygotowanego kongresu są dobrze dobrani prelegenci, którzy prezentują świetnie przygotowane wystąpienia. Ważne jest również przyciągnięcie wybitnych osobowości, które są specjalistami w swojej dziedzinie. Jeśli dodatkowo są to osoby medialne – to już połowa sukcesu.

Organizacja kongresu stanowi nie lada wyzwanie. W tym celu niezbędna jest odpowiednia sala, która swobodnie pomieści wszystkich uczestników. Ważne jest, by w najbliższej okolicy posiadała także wygodną przestrzeń, w której uczestnicy będą mogli oddać się networkingowi w czasie przerw kawowych czy obiadu. Niezbędne jest również wybranie odpowiedniej firmy cateringowej, która przygotuje niebanalne, a jednocześnie smaczne menu.

Organizacja zamkniętych koncertów

Czy wiesz, że już ok. 20 minut uczestnictwa w koncercie albo innym wydarzeniu rozrywkowym pozwala nam zresetować umysł i odpocząć od pracy? Właśnie dlatego tak dużą popularnością cieszą się wydarzania kulturalne. Kluby muzyczne w dużych miastach prześcigają się w zapraszaniu topowych gwiazd sceny muzycznej. Coraz częściej również korporacje i duże firmy organizują takie imprezy dla swoich pracowników i najważniejszych kontrahentów.

Rozwiń ...

Organizacja płatnego eventu z dużą gwiazdą stanowi nie lada wyzwanie – trzeba podpisać odpowiednią umowę, spełnić wszystkie jej wymagania. Ważne jest również wybranie odpowiedniego miejsca czy klubu muzycznego – najlepiej specjalizującego się w organizacji określonego typu koncertów. Kolejna sprawa – zapewnienie ochrony wydarzenia i suportu.

Zamknięte koncerty niebiletowane są organizowane najczęściej dla bardzo hermetycznego środowiska, np. pracowników konkretnej firmy bądź korporacji i mają charakter imprezy zamkniętej – można na nią wejść tylko za okazaniem zaproszenia. Koncertowi towarzyszy często tzw. afterparty, w którym uczestniczy również gwiazda występująca na scenie. W ten sposób możemy wyróżnić stałych klientów, naszych kontrahentów albo blisko współpracujące z nami marki. W tym przypadku trzeba będzie przygotować również odpowiedni catering.

Zamów niezobowiązujący kontakt